Příběh naší kapely
Ze zkušebny až na pódium

Začátky kapely se tradují k roku 2013, kdy Jarda Murín, zpěvák a kytarista z rozpadlé Hard-Rockové kapely Flapping Tremor natáčí desku "Pro lehkou holku", na jejímž vzniku se podílí hudebníci jako: Sidney (Staré Pušky), Anděl a další...

Začátkem roku 2014 se k Jardovi přidává Renda Vičar (Bicí) a Salám (Baskytara), a nyní již kompletní kapela natáčí singl a videoklip (Pro toulavé psy) a připravuje se na koncertní vystoupení. V polovině roku přichází do kapely osedlat rytmickou kytaru Barča Langerová a kapela natáčí rozhovor pro Rádio Čas. Brzy na to se však Salámovi dělá ze všeho špatně a kapelu opouští... Kapela až do konce roku zkouší bez basáka.

Z kraje února 2015 se díky inzerátu podaří ulovit Pražáka Martina Horu, který doplňuje prázdné místo baskytary a kapela je tak kompletní. Během dvou měsíců má nazkoušený koncertní playlist a v dubnu vyráží na koncertní turné s kapelou Marian&333 po Moravskoslezském kraji.

Nyní je kapela ve fázi skládání nových písniček, hraní na klubové i festivalové scéně a chystá se brzy natočit svojí první desku.

Koncem měsíce března 2017 kapela oznamuje, že ji opouští kytaristka Barča Langerová. Kapela jí přeje jen to dobré a to ne jen v hudebním životě a tímto vyhlašuje pátrání po novém kytaristovi. V období hledání kapela samozřejmě dále zkouší, skládá a těší se s přízně fanoušků.

Můžeme bezesporu mluvit o neuvěřitelném štěstí, jelikož hned začátkem měsíce května 2017 kapela začíná zkoušet s novým kytaristou Pepou Havrlantem, není pochyb o jeho nadání už jen třeba proto, že za čtrnáct dní se naučil hned několik skladeb a před koncem měsíce již odehrává s kapelou část koncertu. 

Celé, nyní chlapecké seskupení se poté sehrávalo na zkušebně, aby zjistili zda to bude fungovat a dovoluji si říct za fanoušky kapely, že naštěstí vše klaplo jak mělo. Proto koncem června 2017 kapela oficiálně představuje svého nového kytaristu Pepu Havrlanta, kterého vítá "do rodiny".


Členové

Jarda
Martin
René
Pepa
(Bývalá členka kapely) Bára